• Užsisakykite laivą savo pramogoms

Rezervuotis

Kas gali būti geriau už gražią ir saulėtą vasaros dieną, praleistą iškyloje su laivu? Kviečiame pasilepinti kelione laivu su vakarojimu gamtoje ir pramogomis! Drauge su su šeima, draugais ar darbo kolektyvu galite rinkits pramoginę, poilsinę ar pažintinę išvyką. Jūsų norai-mūsų tikslai. Siūlome keliones, trunkančias nuo poros valandų iki 2 parų!

Valandos kaina 60€. Užsakant laivą savo maršrutams/išvykoms/pramogoms arba daugiau nei 4h yra taikomos nuolaidos. Užsakant laivą dienai ar ilgiau, kainos derinamos individualiai.


Užsakymas


Pasirinkite

Laivo nuoma nuo 100€

Pasiplaukiojimai įvairiomis progomis, kainos derinamos.

Klaipėda - Palanga – Klaipėda 200€

Kelionė trunka maždaug 6 valandas.Plaukiojame netoli pajūrio krantų iki Palangos kurorto.Nors prie Palangos molo greičiausiai nepriplauksite, tačiau iš jūros galėsite stebėti vasarotojus, skanauti savų vaišių, pasideginti saulėje ar net pasimaudyti.

Klaipėda – Juodkrantė – Mirusios kopos – Klaipėda 200€

Tai poilsinė-pažintinė kelionė į Juodkrantę laivu.Ryte išplaukę iš Klaipėdos uosto, apiplauksite uosto ekvatoriją, grožėsitės unikaliu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, vėjų supūstytomis kopomis.Nuplauksite iki Mirusios kopos, esančios netoli Pervalkos.Grįždami sustosite Juodkrantėje.Ten Jūsų lauks žvejiški pietūs ir 2 laisvos valandos apžvelgti gyvenvietę (galėsite išsinuomotais dviračiais ar pėstute apkeliauti gražiąją pakrantę su skulptūrų parku, Raganų kalną ar net išsimaudyti jūroje).Vakarop laivu grįšite į Klaipėdą.

Nida – Nemuno delta – Mingės (Minijos) kaimas – Uostadvaris – Nida 400€

Tai maždaug 5 valandų įspūdinga kelionė į vadinamąją „Mažąją Lietuvos Veneciją“ – senąjį etnografinį Mingės kaimą, įsikūrusį Nemuno deltoje, kurio vienintelė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė – valtis. Kelionės metu grožėsitės plačiai atsiveriančiu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, gausia laukine Nemuno deltos augmenija bei paukščių įvairove.Mingės kaime galėsite apžiūrėti gyvenvietę. Taipogi aplankysite žvejų ir upeivių gyvenvietę Uostadvaryje, išvysite prieš šimtmetį statytą vandens kėlimo stotį, apžiūrėsite etnografinį muziejų, o užlipę į švyturį grožėsitės Kniaupo įlanka, Nemuno ir Minijos santaka. Kelionė gali prasitęsti iki Kintų, toliau plaukiant Minijos upe (Mingės kaimą praplauksime), kur atsiveria natūrali, nepaliesta civilizacijos gamta su daugybe įvairių paukščių ir vandens augalų.Kintų gyvenvietėje ant upės kranto galite pasivaišinti žuviene ar kitais žuvies patiekalais.

Kolektyvinė išvyka 200€

Nežinai, kaip turiningai praleisti laisvalaikį?Tradiciniai vaikščiojimai pajūriu jau pabodo? Siūlome išeitį – išvykas laivu! Drauge pažinkime ir grožėkimės uostamiesčio kraštovaizdžiu, pramogaukime ir tiesiog džiaukimės poilsiu.

Mergvakariai ir bernvakriai 100€

Mergvakariai, bernvakariai ir gimtadieniai, plaukiančiame laive po Kuršių marias.


Back to top